Patronat360-v2

Program testów Patronat360 – Ważne informacje

Już niedługo, czyli 31 marca zgodnie z naszą zapowiedzią zakończy się prerejestracja testerów Patronat360. W związku z tym mamy dla Was kilka istotnych informacji na temat tego co dalej. Jednocześnie chcemy też odpowiedzieć na pojawiające się ostatnio pytania dotyczące testowania programu.

Przede wszystkim chcielibyśmy poinformować o tym, że jakiś czas temu rozpoczęliśmy wysyłkę zaproszeń do udziału w testach stacjom, które wypełniły formularz i zostały przyjęte do udziału na podstawie otrzymanego przez nas zgłoszenia. Nie zdążyliśmy jeszcze rozpatrzeć wszystkich zgłoszeń, ale zachęcamy wszystkich, którzy wypełnili formularz do sprawdzania poczty e-mail. Prosimy o cierpliwość, jeśli ktoś jeszcze nie otrzymał wiadomości e-mail z zaproszeniem lub zachęcamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej na temat statusu zgłoszenia.

Po 31 marca nie będzie już można dokonać zgłoszenia do testów programu Patronat360 w ramach prerejestracji. Jednak należy pamiętać o tym, że właściwa rejestracja zostanie rozpoczęta w III kwartale tego roku, a więc będzie jeszcze okazja do wypróbowania programu Patronat360. W dniu 2 kwietnia zakończymy również rozpatrywanie zgłoszeń do udziału w testach programu Patronat360 i tego dnia zostaną wysłane ostatnie zaproszenia w ramach prerejestracji. Po tym dniu można się kontaktować z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat ostatecznej decyzji dla danego zgłoszenia.

Niebawem będziemy również kontaktować się z zaproszonymi testerami w celu załatwienia niezbędnych formalności dotyczących testów. Testerzy otrzymają również dostęp do strefy „Mój Patronat360” dostępnej na stronie programu. Więcej informacji dla testerów przekażemy wkrótce. 

Możliwość komentowania została wyłączona.