Patronat360-v2

Koniec prerejestracji testerów Patronat360

Zgodnie z zapowiedziami 31 marca 2024 dobiegła końca prerejestracja testerów programu Patronat360. Zakończyliśmy już również rozpatrywanie zgłoszeń i w związku z tym chcemy się z Wami podzielić ważnymi informacjami zaczynając od wyników prerejestracji.

Podsumowanie wyników
Liczba wszystkich zgłoszeń ogółem: 39
Liczba zgłoszeń przyjętych do udziału: 26
Liczba odrzuconych zgłoszeń: 13
Minimalna liczba badań z ostatniego roku wymagana do kwalifikacji: 4738

Jak sprawdzić czy moja stacja weźmie udział w testach?

Wszystkie stacje kontroli pojazdów, które zgłosiły się do udziału i zostały zakwalifikowane otrzymały powiadomienia e-mail wysłane na adresy wskazane w formularzu zgłoszeniowym. Jeśli nie udało Ci się znaleźć powiadomienia e-mail skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia statusu Twojego zgłoszenia.

Moja stacja bierze udział w testach – co dalej?

Gratulujemy! Sprawdzaj regularnie swoją pocztę e-mail oraz naszą stronę. Będziemy Cię informować na bieżąco o tym co dalej. Na pewno wkrótce się do Ciebie odezwiemy!

Moja stacja nie bierze udziału – co w takiej sytuacji?

Nic straconego! Obecnie zależy nam na tym aby w pierwszych testach programu Patronat360 brały udział stacje kontroli pojazdów, które robią wiele różnych badań, dzięki czemu będziemy mogli sprawdzić nasz program w różnych sytuacjach. Potem uruchomimy kolejny etap testów, gdzie każda stacja kontroli pojazdów będzie mogła przetestować program, dlatego oczekuj zaproszenia od nas do tego drugiego etapu.

Czy wciąż mogę zgłosić się do testów?

Na ten moment nie. Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń, ale planujemy uruchomić kolejny nabór wkrótce, dlatego warto obserwować naszą stronę na bieżąco.

Możliwość komentowania została wyłączona.