Patronat360-v2

Prerejestracja testerów Patronat360

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 15 grudnia 2023 roku uruchomiliśmy prerejestrację do bezpłatnych testów programu Patronat360 i w związku z tym zapraszamy wszystkie zainteresowane stacje kontroli pojazdów do wzięcia udziału w tej wyjątkowej inicjatywie, mającej na celu doskonalenie programu Patronat360 zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Jak zgłosić się do udziału w testach programu Patronat360?

Aby wziąć udział należy wypełnić formularz, który można znaleźć klikając tutaj lub po przejściu do zakładki „Przetestuj Patronat360!”. Każda stacja zgłaszająca się do udziału w testach programu Patronat360 musi być objęta Patronatem ITS lub musi posiadać program Patronat z wykupionym nadzorem autorskim. Zgłoszenia w ramach prerejestracji będziemy przyjmować tylko do 31 marca 2024 roku – kolejne zgłoszenia będą przyjmowane dopiero w ramach właściwej rejestracji testerów.

Otrzymywane przez nas zgłoszenia będą rozpatrywane indywidualnie, co może zająć trochę czasu – pierwsze zgłoszenia zaczniemy rozpatrywać po 31 stycznia 2024 roku. Każda zgłaszająca się stacja otrzyma informację zwrotną nie później niż do 30 kwietnia 2024 roku w postaci wiadomości e-mail.

Kiedy będzie można testować program Patronat360?

Wybrane przez nas stacje w ramach prerejestracji będą mogły uzyskać dostęp do testowych wersji programu Patronat360 w III kwartale 2024 roku. Pozostałe stacje przyjęte w ramach prerejestracji będą mogły wziąć udział w testach wraz z stacjami, które zgłoszą się w ramach późniejszej rejestracji – dostęp dla tej grupy zostanie umożliwiony w IV kwartale 2024 roku. Szczegółowe informacje na ten temat będą przesyłane drogą mailową oraz będą też publikowane na stronie internetowej.

Jak będzie wyglądać proces testowania programu Patronat360?

Poprosimy Państwa o zainstalowanie i używanie programu Patronat360 tak jak dotychczasowo robią to Państwo pracując z programem Patronat. W międzyczasie będziemy Państwa prosić o przesyłanie swoich uwag i opinii oraz będziemy świadczyć pełne wsparcie techniczne. Możemy zagwarantować, że udostępnione wersje testowe programu Patronat360 będą stabilne i wolne od poważnych błędów utrudniających lub uniemożliwiających poprawną pracę.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem i liczymy na Państwa aktywny udział w testach programu Patronat360! Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu dzwoniąc pod numer 22 43 85 343 lub wysyłając maila na adres patronat360@patronat.pl.

Możliwość komentowania została wyłączona.